Masz firmową komórkę? a może by tak… zamienić ją na call center?

Hej,

Praktycznie każda firma posiada telefon komórkowy, z czasem gdy biznes prężnie rozrasta się, przybywa dzwoniących klientów, ale czy proporcjonalnie przybywa też pracowników odbierających te połączenia?
Jak to się zwykle kończy? Przenosisz numer do operatora, który świadczy usługi centrali telefonicznej w chmurze, płacisz… i płaczesz.

* – ceny z dnia 10.10.2021

Konfiguracja, którą dzisiaj przedstawię zaprojektowana została dla firmy posiadającej dwa działy w postaci  recepcji / sekretariatu gdzie znajduje się osoba odpowiedzialna za odbieranie połączeń i biura, działu sprzedaży czy np.. warsztatu. Połączenie przychodzące wykonane na numer karty SIM kierowane jest na interaktywną zapowiedź głosową z menu wyboru.

Po wybraniu jedynki lub dwójki, odtwarzany jest komunikat głosowy informujący klienta o nagrywaniu rozmowy, a następnie połączenie kierowane jest na wybrany numer wewnętrzny.

Centrala w domyślnej konfiguracji daje możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń, tak zwanych wewnętrznych pomiędzy numerami 10 i 20. Połączenia wychodzące z obydwóch wewnętrznych realizowane są również przy użyciu karty sim zainstalowanej w bramce GSM.

 

Co wchodzi w skład zestawu który zakupisz

– Centrala telefoniczna

– Telefony sprzętowe, tak zwane hardfony (ilość w zależności od zestawu)

– Bramka GSM, do której wystarczy włożyć karty sim (ważne aby wcześniej wyłączyć pocztę głosową)

– Switch

Zalety rozwiązania:

– koszty stałe ograniczone wyłączenie do opłaty za utrzymanie numeru karty sim

– jednorazowa opłata za centralę, telefony i bramkę

– możliwość uruchomienia wielu zaawansowanych opcji w tym funkcji typowego call center bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Dodatkowe możliwości:

– konfiguracja dowolnej ilości numerów wewnętrznych i możliwość podłączenia różnych aparatów telefonicznych zarówno sprzętowych tzw. Hardphonów jak i programowych czyli tzw. softphonów

– konfiguracja zapowiedzi głosowych

– konfiguracja IVR czyli menu głosowego z wyborem wewnętrznych

– konfiguracja warunków opartych o datę i czas, w których centrala realizuje różne scenariusze dzwonienia w zależności od pory dnia, dnia tygodnia, miesiąca itp.

– konfiguracja nagrywania rozmów dla połączeń przychodzących, wychodzących (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych czyli wykonanych przy użyciu karty sim)

– konfiguracja wielu grup zawierających różne numery wewnętrzne

– panel użytkownika z dostępem do billingu połączeń wychodzących, przychodzących, odebranych, nieodebranych oraz umożliwiający szybkie odsłuchanie nagranej rozmowy, a także umożliwiający pracownikowi wykonanie logowania do centrali przy rozpoczęciu pracy i wylogowania po jej zakończeniu (po to aby telefon nie dzwonił na biurku przy którym nie ma pracownika). Ponadto z panelu użytkownika można łatwo przekierować połączenie na inny numer wewnętrzny, zewnętrzny w tym również numer komórkowy.

 

Zamówienie możesz złożyć w naszym sklepie:

Centrala telefoniczna Voip oparta o system Asterix

Zapraszam Cię na prezentację działającego zestawu:


 

Shopping Cart