Outsourcing i doradztwo

Od 16 lat nieustannie zajmuję się komunikacją w biznesie, ale nie tylko z poziomu technicznego, ale także z poziomu psychologii biznesu
kieruję się zasadą, że:

„Najważniejsza w biznesie jest dojrzałość emocjonalna!”

Jeśli pracujesz nad jakimś casem i utknąłeś w „martwym punkcie”, nie masz pewności jakie rozwiązanie wdrożyć i czy jest ono odpowiednie, zachęcam do konsultacji i współpracy.

Przejawem dojrzałości emocjonalnej jest umiejętność przyznania się do tego, że nie wszystko wiemy i nie na wszystkim musimy się znać. To nie jest przejaw słabości, natomiast pozostawanie w tym stanie i próba robienia wszystkiego samemu na siłę jest przejawem ignorancji. Moją specjalizacją są sieci, posiadam doświadczenie i wiedzę, którą chętnie dziele się z Klientami, którzy pytają i szukają rozwiązań.

Z kompetencji zawodowych zapewniam wiedzę, doświadczenie, ale również intuicję, która jest wypadkową wielu zróżnicowanych problemów moich Klientów, jakie przez lata rozwiązałem. Usługi jakie świadczę wykonuję za równo na miejscu u Klienta jak i zdalnie (jeśli technicznie jest taka możliwość). Obszar mojej działalności obejmuje dzisiaj właściwie całą Europę, mam Klientów również z zagranicy.

tło

Godzina mojej pracy kosztuje 170 zł netto.

Abonamenty obsługi systemów VOIP (przy umowie na rok z góry)

od. 600 zł netto/m-c – 5h pomocy zdalnej, do 4h biznesowych czas reakcji

800 zł netto/m-c – 8h pomocy zdalnej, do 3h biznesowych czas reakcji

1500 zł netto/m-c – 10h pomocy zdalnej lub u Klienta na miejscu po wcześniejszym umówieniu (na terenie śląska), do 2h czas reakcji, 24h na dobę

 

 

Zapraszam do współpracy.

Tel. 32 441 74 95

kom. 500 478 538

Shopping Cart