Serwis serwersms.pl, zaawansowana bramka sms, którą polecam!

Hej!

dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować jedno z ciekawszych moim zdaniem rozwiązań na rynku komunikacji jakim jest serwis www.serwersms.pl, jest to system do obsługi wiadomości sms,  i nie tylko. Bardzo upraszczając jest to naprawdę bardzo zaawansowana bramka sms, która moim zdaniem daje ogromne możliwości w zakresie komunikacji od prostej wysyłki smsa poprzez zaawansowane kampanie marketingowe oparte o krótkie wiadomości z możliwością raportowania. Serwis udostępnia również aplikację na urządzenia mobilne, z której w pełni można zarządzań takimi kampaniami i mierzyć ich skuteczność.

W związku z tym, że współpracuję z serwersms.pl od dłuższego czasu, implementacja mojego rozwiązania spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, mogę naprawdę szczerze polecić rozwiązania, dzisiaj przekazuję Wam kod rabatowy, na hasło „PROLAB” otrzymujecie 20% doładowania konta do wysyłki smsów przy systemie prepaid, serwis zapewnił mnie także, że dla klientów, którzy zechcą nawiązać współpracę podpisując umowę, również przewidziane są rabaty, więc zachęcam Was do testowania.

 

Jeden z przykładów integracji opisałem na moim blogu oraz na kanale youtube w filmie „Klient zadzwonił do nas do firmy, nie możemy odebrać I co dalej? „ w filmie tym pokazuję przykład jak wykorzystać wysyłkę smsa właśnie z wykorzystaniem serwisu serwersms.pl do komunikacji pomiędzy naszym, czy potencjalnym klientem a centralami telefonicznymi freepbx, których projektowaniem zawodowo zajmuję się na co dzień.

Baza integracji jakie proponuje serwersms.pl jest już bardzo imponująca i jest ciągle poszerzana o nowe rozwiązania. W portfolio serwisu znajdują się integracje z popularnymi sklepami internetowymi takimi jak „Magento”, „Shoper”, „PestaShop”, „Opencart”, Shopify”, czy nawet z otwartym modułem WordPressa jakim jest „WooCommerce”.

Ponadto integracje z systemami ERP, czy CRM takimi jak choćby bardzo popularny „BaseLinker”, którego myślę doskonale znają Ci, którzy prowadzą handel online.Wiele innych ciekawych zastosowań znajdziecie w sekcji „zastosowania” gdzie w „Bibliotece pomysłów dla Twojej branży” znaleźć można inspiracje gotowych Case study, w których przedsiębiorcy opisują w jaki sposób wykorzystują funkcjonalności serwisu.

Serwis po zarejestrowaniu i aktywowaniu konta daje możliwość bezpłatnego testowania a na początek udostępnia 100 bezpłatnych smsów, które można wykorzystać w dowolny sposób.

 

 

 

Dzięki za uwagę 🙂

 

Shopping Cart